Zavolejte nám:
+420 412 333 109
+420 777 553 832

Napište nám!

 

Autobusová doprava

Doprava je zajišťována dálkovými autobusy společnosti Pelánbus, které disponují vybavením pro dálkové cesty (WC, klimatizace, polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy...), a kde si můžete zakoupit občerstvení. Více informací o autobusech naleznete na www.pelanbus.cz

Přepravovat lze pouze jedno zavazadlo (15 kg) na osobu do zavazadlového prostoru a jedno malé zavazadlo do prostoru pro cestující. Nelze přepravovat chladicí boxy (cestovní lednice). Klienti mají možnost zakoupit obousměrnou místenku 100,-Kč/os a zajistit si tak místa dle svého přání.

Odjezdový den z ČR: první den termínu uveden v cenících
Příjezdový den do ČR: poslední den termínu uveden v cenících

Nástupní místa: Ústí nad Labem, Děčín, Rumburk, Varnsdorf, Nový Bor, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Nymburk, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Havlíčkův Brod, Moravské Budějovice, Jihlava, Znojmo/Brno.

Trasa přes Rakousko: Ústí nad Labem - Rumburk - Kolín - Jihlava - Znojmo - Wien (A) - Maribor (SLO) - Zagreb (HR) - Zadar (HR) - SV. Filip i Jakov (HR) - Pakoštane (HR)

Trasa přes Maďarsko: Ústí nad Labem - Rumburk - Kolín - Jihlava - Brno - Bratislava (SK) - Szombathely (H) - Zagreb (HR) - Zadar (HR) - SV. Filip i Jakov (HR) - Pakoštane (HR)

 

Individuální doprava

Znamená, že CK neodpovídá za dopravu klienta, který se na pobytové místo dopraví vlastním vozem. Parkovné v kempu 100,-Kč/den, parkovaní u apartmánů je zdarma. První den termínu je dnem odjezdu, nikoli dnem nástupu pobytu!!!

repliky hodinek